-Materace kieszeniowe

-7 stref twardości

-pokrowiec do prania

160/200;

140/200;

90/200

z rabatem -50 % już dostępne !!!

PROMOCJA DO WYCZERPANIA STANU MAGAZYNOWEGOJesień niskich cen Szynaka Meble w salonie Meble Duo! Tylko teraz skorzystaj z wyjątkowych rabatów i ciesz się pięknym aranżacjami. Wybierz projekty odpowiadające Twoim indywidualnym oczekiwaniom i stwórz miejsce , w którym będziesz mógł spędzać czas w pięknym stylu…

 
 


prev next

Meble dostępne.

Teraz w prawdziwych ratach 0%Narożnik łączy w sobie modny skandynawski design, kompaktowe wymiary oraz tradycyjną funkcję spania w nowoczesnym wydaniu. Stworzony został po to, by gwarantować komfortowy wypoczynek oraz cieszyć oko swoim wyglądem. Narożnik Nappa jest meblem, który wygląda bardzo atrakcyjnie –  wyróżnia go wysoka, drewniana noga (dzięki której mebel wygląda bardzo lekko i subtelnie) oraz efektowne pikowania na boku i oparciach.


Teraz w prawdziwych ratach 0%
gala collezione dostpne od reki DUo Sczecinjpg
prev next
  • Narożnik Nappa

prev next
  • EDEN NAROŻNIK
.

Zgrabny i niewielki narożnik (225/165 cm ) zmieści się zamiast sofy w Twoim salonie. Uwagę przyciągną na pewno ciekawe pikowania na boku i luźne poduszki oparciowe. Atutem mebla są zagłówki, które możesz ustawić w dowolnej pozycji, dostosowując kąt ich nachylenia .
Meble dostępnegala collezione dostpne od reki DUo Sczecinjpg

Meble dostępne.

 
 

prev next

W prawdziwych ratach 0%Salon Meblowy Duo

Szczecin Mieszka I 81

Tel :505402954