Klose

kolekcja Klose w Meble Duopng


Klose Meble to najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, to kapitał, dzięki któremu Grupa Klose, od początku swojego istnienia, buduje swą pozycję na rynku.

Dzięki dużej elastyczności produkcji meble Klose wykonywane są pod indywidualne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.
Potencjał 3 wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych daje możliwość fachowej obsługi zarówno odbiorców detalicznych, jak i inwestycyjnych.

Kolekcje Klose to produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale.

Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym marka Klose, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego przetworach. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych materiałów sprawia, że meble Klose będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.Zapraszamy Do Salonu Meble Duo.

Meble Krysiak to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Od początku działalności przyjęto najwyższe standardy produkcji oraz postawę kreatywnego poszukiwania najlepszych rozwiązań projektowych.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz stałemu gromadzeniu wiedzy, firma szybko osiągnęła silną pozycję na rynku. Dynamiczny rozwój, w połączeniu z nieprzerwaną troską o wysoką jakość sprawiają, że stale poszerzamy sieć współpracy, pozyskując nowych Partnerów na terenie całego świata.

Paged

kolekcja stołów i krzeseł

paged_logojpg

Paged Meble wyróżnia unikalne i zaawansowane wzornictwo, dbałość wykonania, różnorodność wykończenia oraz duży udział starannie wyselekcjonowanego litego drewna i naturalnych fornirów.

Oferta marki Paged dostępna jest w salonie Meblowym Meble Duo w Galerii Mieszka. Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji mebli sprawia, że  Meble Paged odnajdują się w każdym wnętrzu.


Meble Nova

kolekcja stołów i krzeseł

meblenova1_1png


Meble które sprostają wymaganiom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Kolekcja Mebli Nova urzeka swą prostotą i zadziwia nowatorską stylistyką .Meble NOVA wykonane są w najwyższej jakości okleinach naturalnych.

W salonie Meblowym Meble Duo Szczecin pokazujemy modele stołów i krzeseł o nowoczesnym wzornictwie, odnoszącym się do prostego w bryle, włoskiego stylu, który idealnie odnajduje się wnętrzach naszych klientów.


prev next


meble-zakor-logojpg


Dojrzewając przez setki lat, dębina nabiera swojego niepowtarzalnego charakteru. Drewno jest twarde a przez to wymagające. Potrzebuje starannego procesu suszenia i obróbki, aby meble, które z niego powstaną mogły służyć pokoleniom...

Klienci oczekują mebli trwałych, solidnych i przede wszystkim pięknych. Wielopokoleniowe doświadczenie producenta, zdolnego utrwalić w meblu całe piękno drzemiącą w dębie daje nam gwarancję satysfakcji. Zawsze przyświecał nam cel, aby meble służyły jak najdłużej, co zdeterminowane jest ciągłością rodzinnej tradycji: Od pokoleń dla pokoleń.

Fabryka Mebli Dębowych to nie tylko przedsiębiorstwo oparte na wieloletniej tradycji i bogatym rzemieślniczym doświadczeniu. To przede wszystkim miejsce, gdzie od pokoleń pielęgnuje się rodzinną pasję.Bydgoskie Meble

Szynaka Prestigeline
szynakapng
Poznaj wyjątkowe kolekcje Szynaka Meble Prestigeline tworzone z pasją projektantów, z myślą o Tobie.

Mamy nadzieję, że docenisz ich niepowtarzalny charakter, oryginalność i doskonałość tkwiącą w każdym, nawet najmniejszym szczególe