Materace dostępne "od ręki"


Materace 160/200 dostępne od ręki do wyczerpania stanu magazynowego

AQUA 160/200-(rabat 50 %) po rabacie749zł Zapraszamy !

prev next

  Sembella- w trosce o Twój zdrowy sen.

  Materace,stelaże, dodatki ,najwyższa jakość ,najwyższy komfort, najnowsze technologie.   

sambella_logojpgmateracesembellaszczecinduomeblejpgPromocje w salonie Duo Meble


 

Jak dobrać odpowiedni materac?


Jak dobrać odpowiedni materac?

Materac służy nam za miejsce odpoczynku, zapewniając komfortowe warunki do relaksu i efektywnej regeneracji. Jednak nie każdy model tak samo nadaje się dla różnych osób. Aby wybrać najlepszy dla siebie materac, zapoznajmy się najpierw z kryteriami, jakimi powinniśmy się kierować podczas zakupu. Przede wszystkim dobry materac to taki, na którym leżąc nasze ciało się odpręża, odczuwamy wyraźną przyjemność i uczucie rozluźnienia. Dzieje się tak w przypadku dostosowania twardości materaca do naszej wagi i ulubionej pozycji snu.

Bardzo istotne jest trafne rozpoznanie naszych potrzeb – dzięki temu zafundujemy sobie relaks na najlepiej dopasowanym dla nas materacu. Pozycja przyjmowana podczas snu ma ogromne znaczenie przy wyborze dobrego materaca. Leżąc na wznak, nasz kręgosłup powinien układać się w kształt litery „S” z lekkim uniesieniem w części lędźwiowej. Łatwo to sprawdzimy, wsuwając dłoń pod ciało – jeśli poczujemy lekki opór oznacza to, że jest to dla nas dobry materac. W przypadku pozycji na boku, dla prawidłowego odpoczynku i zdrowego snu kręgosłup powinien utrzymywać linię prostą.

Planując zakup materaca, weźmy pod uwagę także jego konstrukcję i materiał stanowiący wypełnienie. Inne właściwości materacy piankowych, lateksowych i sprężynowych przekładają się na komfort użytkownika. Warto przemyśleć kwestie dotyczące wyboru najlepszego materaca, w czym pomocne będą podpowiedzi zamieszczone na www.spijspokojnie.pl, aby móc cieszyć się zdrowym i nieprzerwanym snem każdej nocy.

prev next

0490b99b27ed6a77cb081766182acbe5_1png


 
meble duo szczecin