Stoły i krzesła

Jeśli interesują Cię meble do salonu lub jadalni, znajdziesz je na naszej stronie internetowej w atrakcyjnych cenach. Przed podjęciem decyzji o zakupie możesz obejrzeć je osobiście w naszym sklepie stacjonarnym w Szczecinie. Sprzedajemy drewniane stoły i krzesła wyłącznie od renomowanych producentów, m.in. marki Paged, a także Fameg. Poznaj całą ofertę i zamów solidnie wykonane i nowoczesne komplety do domu, które będą służyć całej rodzinie!

Drewniane stoły i krzesła dopasowane do stylu Twojego wnętrza

Nasze propozycje stanowią połączenie ciekawego wyglądu z funkcjonalnością. W asortymencie salonu znajdziesz wysokiej jakości komplety drewnianych mebli. Stół i krzesła doskonale wpiszą się stylistykę skandynawską, nowoczesną, industrialną i glamour. Dzięki produktom dostępnym w Meble Duo stworzysz wymarzoną aranżację. Kolekcja jest bardzo obszerna – możesz wybierać spośród wielu modeli i kolorów artykułów, dzięki którym stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy!

prev next

Paged

kolekcja stołów i krzeseł

paged_logojpg

Paged Meble wyróżnia unikalne i zaawansowane wzornictwo, dbałość wykonania, różnorodność wykończenia oraz duży udział starannie wyselekcjonowanego litego drewna i naturalnych fornirów.

Oferta marki Paged dostępna jest w salonie Meblowym Meble Duo w Galerii Mieszka. Różnorodność wzornicza poszczególnych kolekcji mebli sprawia, że  Meble Paged odnajdują się w każdym wnętrzu.


Meble Nova

kolekcja stołów i krzeseł

meblenova1_1png


Meble które sprostają wymaganiom i gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Kolekcja Mebli Nova urzeka swą prostotą i zadziwia nowatorską stylistyką .Meble NOVA wykonane są w najwyższej jakości okleinach naturalnych.

W salonie Meblowym Meble Duo Szczecin pokazujemy modele stołów i krzeseł o nowoczesnym wzornictwie, odnoszącym się do prostego w bryle, włoskiego stylu, który idealnie odnajduje się wnętrzach naszych klientów.


prev next


Stoły i krzesła


Meble Krysiak to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Od początku działalności przyjęto najwyższe standardy produkcji oraz postawę kreatywnego poszukiwania najlepszych rozwiązań projektowych.

Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie oraz stałemu gromadzeniu wiedzy, firma szybko osiągnęła silną pozycję na rynku. Dynamiczny rozwój, w połączeniu z nieprzerwaną troską o wysoką jakość sprawiają, że stale poszerzamy sieć współpracy, pozyskując nowych Partnerów na terenie całego świata.




meble duo szczecin