Twój pies lub kot będzie Ci bezmiernie wdzięczny

aquacleanjpg

  • Zwierzęta i nieskazitelna sofa? Teraz to jest możliwe, z tkaninami Aquaclean.Zwierzęta to nasi wspaniali włochaci towarzysze, którzy obdarzają nas bezwarunkową miłością i stają się kolejnym członkiem rodziny. Uwielbiamy się z nimi bawić i spędzać beztrosko czas razem w ulubionych miejscach w domu.

Ale czasami jest to misja niemożliwa do wykonania ze względu na dużą ilość sierści, poza tym, nasi wierni przyjaciele nie zawsze są tacy schludni i czyści, jak byśmy sobie tego życzyli.

Mascotas

Codzienna walka o utrzymanie nieskazitelnej czystości w domu, aby móc z niego w pełni korzystać, bez wątpienia staje się jeszcze trudniejsza, jeśli w domu mieszka zwierzę.  Ale przecież z tego powodu nie zrezygnujemy z przyjemności i radości, jakiej dostarczają nam nasze mniejsze i większe czworonogi. A zatem, czy można mieć zwierzęta i nieskazitelnie czysty dom? Oczywiście!

Dziś skupimy się na meblach, które najbardziej mogą ucierpieć na obecności w domu zwierzaka do towarzystwa. Mówimy oczywiście o fotelach i sofach. Fotele i sofa to zwykle najważniejsze meble w salonie, czyli w pomieszczeniu o największym znaczeniu w domu, ponieważ zazwyczaj jest to kluczowe miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi, pełni też funkcję miejsca do zabaw, oglądania filmów, odpoczynku i wiele innych.

blog-01

Kolekcja Linova 40 (sofa) i Eternity 510 (poduszka) z AMARA by Aquaclean.

Sofa to mebel na którym spędzamy najwięcej czasu, przede wszystkim gdy pojawia się w domu zwierzę i chcemy się z nim wszystkim dzielić. Bez wątpienia nawet nie wyobrażamy sobie konieczności zrezygnowania z tego z powodu sierści lub obawy przed poplamieniem czy postrzępieniem się tapicerki. Tu zwykle stajemy przed dylematem: czy muszę przykryć kanapę jakimś pokrowcem? Jak właściwie czyścić potem sofę? Od teraz nie będzie już pięknej aranżacji ani porządku w pokoju, z wyjątkiem sierści, brzydkiego zapachu i zniszczeń?

Na szczęście obecnie w technologii dokonał się postęp większy niż nam się wydaje, i to we wszystkich dziedzinach. W branży włókienniczej również można już znaleźć tkaniny, które nie przyjmują sierści i plam. Dosłownie!

Mówimy tu o tkaninach wykonanych w technologii Aquaclean®. Jest to innowacyjna technologia, która pozwala nie tylko usuwać plamy przy użyciu wody, niektóre kolekcje są również zalecane na sofy ze względu na swoją trwałość i odpowiednie przygotowanie na obecność zwierząt. Aitana, Aneto, Carabú, Edén, Lugano, Marina czy Merida to kolekcje Aquaclean idealne na sofy, z których korzystasz zarówno ty jak i twoje zwierzęta. I najważniejsze: możesz spać spokojnie!

mascota y sofa

Poza tym, systemy takie jak Safe Front de Aquaclean oferują dodatkową ochronę przed nieproszonymi intruzami takimi jak roztocza, grzyby i bakterie, które mogą być przenoszone przez nasze zwierzęta na ich nogach.

Jak widzisz, mając takie systemy możesz naprawdę całkowicie zapomnieć o tym, co twoje zwierzę polizało, powąchało czy nadepnęło podczas spaceru w parku i potem przytulić się do niego na wygodnej sofie.

Jak widzisz, czystość, higiena, styl i zwierzęta to bardziej niż możliwe w jednym domu. W Aquaclean uważamy, że najlepsza forma cieszenia się z sofy to korzystanie z niej na 100% nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale też ze zwierzętami.


http://www.aquaclean.com/PL_pl/home


meble duo szczecin