Plaza Nowość


Jesteś indywidualistą, który lubi wyrażać się poprzez swój własny styl?

System modułowy Plaza jest idealną propozycją dla Ciebie. To zaprojektowane w minimalistycznym stylu meble modułowe, z których możesz skonfigurować dowolny mebel wypoczynkowy, idealnie dopasowany wyglądem, rozmiarem i funkcjami do Twoich potrzeb. Potrzebujesz małą sofę z funkcją spania? Wybierz system modułowy Plaza. Szukasz tradycyjnego narożnika w kształcie litery L?


gala_collezione_system_modulowy_plaza_11jpg

Marzysz o dużym, rodzinnym narożniku w kształcie litery U, na którym każdy znajdzie przestrzeń dla Ciebie? System modułowy Plaza pozwoli Ci stworzyć taki układ, wzbogacony rozmaitymi funkcjami, typu funkcja relaksu, bar ze schowkiem, pojemnik na pościel czy ruchomą pufę-dostawkę. 
gala_collezione_naroznik_plaza_5jpgNarożnik modułowy Plaza w kształcie litery L to jedna z propozycji układów, jakie możesz skonfigurować sięgając po system modułowy Plaza. W zależności od Twoich potrzeb możesz puścić wodze wyobraźni i stworzyć układ, który będzie unikalny i niepowtarzalny lub odwołać się do tradycyjnych rozwiązań, sięgając po sprawdzone, podstawowe funkcje.

9929jpg


Zapraszam serdecznie do naszego Salonu
Meble Duo | Szczecin Mieszka I 81

meble duo szczecin