Meble do sypialniKlose


fd06730f-b2ba-403e-b3b6-8011fb222996jpg


Klose Meble to najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, to kapitał, dzięki któremu Grupa Klose, od początku swojego istnienia, buduje swą pozycję na rynku.

Dzięki dużej elastyczności produkcji meble Klose wykonywane są pod indywidualne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.
Potencjał 3 wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych daje możliwość fachowej obsługi zarówno odbiorców detalicznych, jak i inwestycyjnych.

Kolekcje Klose to produkty markowe, autoryzowane nazwiskiem najlepszych projektantów, którzy dbają o konsekwentną realizację mebli od pomysłu po doskonale wykończone detale.

Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym marka Klose, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego przetworach. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych materiałów sprawia, że meble Klose będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.Zapraszamy Do Salonu Meble Duo.ŁÓŻKA KONTYNENTALNE

sambella_logojpg

katalog-ka-kontynentalne-sembella-2016.pdf

Łóżka Kontynentalne Sembella pozwolą na odnalezienie równowagi pomiędzy aktywnym stylem życia a nowoczesnym wypoczynkiem. Możliwość doboru z gamy  różnorodnych typów podstaw sprężynowych, materacy, topperów, nóżek oraz tkanin pozwala spełnić indywidualne pragnienia Klientów Salonu Meblowego Duo Meble.


 
meble duo szczecin