Sevilla

Nowość w salonie  Meble DUO

System modułowy Sevilla 

sevillajpg

Wygodny mebel wypoczynkowy do salonu, o głębokim siedzisku (głębokość ok. 60 cm). Czysta, prosta linia mebla oraz głębokie wygodne siedzisko spodobają się zwolennikom prostego stylu. System Sevilla dedykowany jest do osób oczekujących od sofy maksymalnej wygody, lubiących wtopić się w wygodna sofę lub narożnik .

mobilne_zaglowkijpg


Zestaw Sevilla można uzupełnić o opcjonalne zagłówki. To mobilne zagłówki, które mogą być przekładane i zakładane  na dowolnie wybranym przez Ciebie oparciu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz wygodne podparcie dla głowy i karku.

Tutaj również znajdziesz  elektrycznie rozkładaną funkcje relaksu, sterowana za pomocą przycisków. W porównaniu do standardowej oferuje jeszcze wyższy komfort wypoczynku m.in. dzięki zastosowaniu grubszej warstwy pianki wysokoelastycznej, zwiększeniu głębokości siedziska oraz zwiększeniu kąta rozłożenia fotela, w tym wprowadzenia możliwości wyrównania poziomu siedziska i podnóżka. Zasilana akumulatorem lub prądem z gniazdka.

relaxjpg

W kolekcji sevilla dostępny jest moduł baru skośnego z ruchomym blatem, który może służyć jako funkcjonalny stolik do pracy .


gala_collezione_sevilagif